Logo
o-firmie_kafelki
green-hill-investment-logo-color-600

Green Hills Investment to grupa inwestycyjna zajmująca się lokowaniem kapitału na rynku nieruchomości. Powstała ona łącząc w sobie wiedzę z zakresu nieruchomości, budownictwa, prawa, bankowości i finansów co pozwala nam doskonale poruszać się we wszystkich etapach procesów inwestycyjnych osiągając ich pełną optymalizację.

Firma Green Hills Investment koncentruje swoje działania inwestycyjne głównie na rynku nieruchomości komercyjnych. Podążając jednak w myśl strategii dywersyfikacji portfolio prowadzimy również projekty w zakresie nieruchomości biurowych oraz mieszkalnych.

Głównym zakresem naszych działań jest pozyskiwanie atrakcyjnych terenów pod realizacje projektów handlowo-usługowych typu galerie handlowe oraz retail parki.

Prowadzimy wynajem powierzchni handlowych w naszych obiektach znajdujących się na terenie całej Polski. Naszym najemcom dostarczamy tylko najwyższą jakość w najlepszym miejscu co bezpośrednio przekłada się na wzrost ich biznesu. Nasze obiekty handlowe znajdują się w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach w danym mieście pod względem komunikacji, natężenia ruchu czy też rozpoznawalności. Bardzo często inwestycje zlokalizowane są w samym centrum miasta bądź też w jego głównym obszarze handlowym. Realizujemy obiekty handlowe najwyższej jakości, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.  Nowoczesna architektura naszych obiektów, najwyższa jakość wykonania, znakomita lokalizacja oraz współpraca z najbardziej rozpoznawalnymi markami, powodują, że atrakcyjności naszych inwestycji nie sposób podważyć. Jesteśmy przekonani, że efektywne połączenie tych wszystkich czynników powoduje, że obiekt staje się najlepszą lokalizacją w danym obszarze i w myśl tej zasady tworzymy właśnie takie obiekty.

Grupa inwestycyjna Green Hills Investment dokonuje szerokich działań na rynku nieruchomości komercyjnych jak również mieszkalnych oraz biurowych. Oprócz samego tworzenia obiektów handlowych, odkupujemy projekty inwestycyjne przygotowane do realizacji, będące w trakcie realizacji lub zrealizowane. Prowadzimy sprzedaż naszych obiektów handlowych dla odbiorców poszukujących efektywnego oraz bezpiecznego sposobu lokaty kapitału. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy jak również realizowania wspólnych inwestycji w zakresie rynku nieruchomości..

Inwestycje w trakcie realizacji

Ilość powierzchni komercyjnej

10 300 m2

Ilość inwestycji

5

Ilość partnerów biznesowych

38