Logo

Nieruchomości handlowo-usługowe - biurowe - mieszkalne

Firma Green Hills Investment koncentruje swoje działania inwestycyjne głównie na rynku nieruchomości komercyjnych o profilu handlowo-usługowym. Podążając jednak w myśl strategii dywersyfikacji portfolio prowadzimy również projekty w zakresie nieruchomości biurowych oraz mieszkalnych. Z naszymi partnerami współpracujemy we wszystkich trzech obszarach nieruchomości będąc również otwartym na zupełnie nowatorskie oraz innowacyjne koncepcje inwestycyjne znajdujące się w zakresie rynku nieruchomości.

Działania inwestycyjne - obszary współpracy

Współpraca z Green Hills Investment – jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami w sektorze rynku nieruchomości, zachęcamy do zapoznania się z zakresem naszych działań. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie oraz rozpatrujemy wszelkie możliwe strategie działania. Jesteśmy otwarci na nowe projekty inwestycyjne oraz chętnie udostępnimy naszych ekspertów w celu przeanalizowania nowego projektu. W naszą strategię wpisują się trzy główne obszary działania:

wspolpraca_270x270

ODKUPIENIE
PROJEKTU

Odkupujemy grunty inwestycyjne oraz gotowe lub będące w trakcie przygotowania projekty inwestycyjne i realizujemy je sami bądź w ramach współpracy z klientem.

multiple-users-silhouette

WSPÓLNA
INWESTYCJA

Jesteśmy jedną z niewielu firm, która jest w stanie potraktować inwestycje jako partnerstwo. Dostarczamy nasz know-how oraz całe zaplecze ekspertów, realizując inwestycję na zasadach spółki bądź innej metody partnerstwa.

coins-money-stack

KOMERCJALIZACJA
PROJEKTU KLIENTA

Korzystając z naszego doświadczenia oraz szerokich kontaktów biznesowych z najemcami, nasza firma dostarcza usługę pełnej komercjalizacji projektu inwestycyjnego dla naszych klientów.

Poza trzema głównymi obszarami współpracy jesteśmy elastyczni oraz otwarci na wszelkie inne propozycje współpracy. W celu omówienia szczegółów, zapraszamy do kontaktu.

Ocena projektu inwestycyjnego

Masz propozycję projektu inwestycyjnego? Oferujemy Tobie całkowicie za darmo, pełną konsultację, indywidualne podejście oraz ocenę atrakcyjności inwestycji. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej pomocy oraz doświadczenia, skontaktuj się z nami.  Nie pobieramy żadnej opłaty za konsultację oraz ocenę projektu.

Formularz Kontaktowy