Logo

Powierzchnie handlowo-usługowe

Dostosowane do potrzeb Twojego biznesu

Prowadzimy wynajem powierzchni handlowych w naszych obiektach znajdujących się na terenie całej Polski. Naszym najemcom dostarczamy tylko najwyższą jakość, w najlepszym miejscu co bezpośrednio przekłada się na wzrost ich biznesu. Nasze obiekty handlowe znajdują się w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach w danym mieście. Cechuje je bardzo dobra komunikacja, silne natężenia ruchu oraz szeroka rozpoznawalność. Bardzo często inwestycje zlokalizowane są w samym centrum miasta bądź też w jego głównym obszarze handlowym. Realizujemy obiekty handlowe najwyższej jakości, spełniające wszelkie oczekiwania dzisiejszego biznesu. Nowoczesna architektura naszych obiektów, najwyższa jakość wykonania, znakomita lokalizacja oraz współpraca z najbardziej rozpoznawalnymi markami, powodują, że atrakcyjności naszych inwestycji nie sposób podważyć. Jesteśmy przekonani, że efektywne połączenie tych wszystkich czynników powoduje, że obiekt staje się najlepszą lokalizacją w danym obszarze i w myśl tej zasady tworzymy właśnie takie obiekty.

Wynajmujemy lokale dostosowane do Twojego biznesu. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego najemcy gwarantujemy doskonałą komunikację oraz wspólne stworzenie efektywnej struktury handlowej w której wzrost biznesu najemcy jest rzeczą naturalną. Dopasujemy powierzchnię do Twoich potrzeb oferując jednocześnie preferencyjne warunki.

Prowadzimy kompletne inwestycje w zakresie powierzchni komercyjnych. Realizujemy projekty handlowo-usługowe typu galerie handlowe oraz retail parki. Prowadzimy wynajem powierzchni handlowych w naszych obiektach znajdujących się na terenie całego kraju.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ROZWOJEM SWOJEGO BIZNESU W NASZYCH OBIEKTACH HANDLOWYCH:

FORMULARZ KONTAKTOWY